Intocht Sinterklaas en opening Spoorstraat

Afgelopen zaterdag 19 november kwam Sinterklaas aan in Zuidbroek. De navigatiepiet was zijn gevoel voor richting helemaal kwijt waardoor vele kinderen tot hun verbazing zagen dat de pakjesboot de kade voorbij voer en onder de brug door richting Scheemda ging.

Gelukkig was Sinterklaas er als de kippen bij om deze verstrooide Piet tot de orde te roepen en kon de boot al snel keren.

_AHL3277 [Desktop Resolutie]

Loco burgemeester Jan Batelaan ving de Sint op en begeleidde hem langs alle wachtende kinderen in de richting van het centrum van Zuidbroek. Daar wachtte een voor de inwoners van Zuidbroek zeer belangrijke officiële handeling: het doorknippen van het lint waarmee de opening van de volledig heringerichte Spoorstraat een feit was.

_AHL3308 [Desktop Resolutie]

Daarna ging de Sint met zijn gevolg naar de Broeckhof en later weer naar het centrum.

De volledige foto reportage vind je via het menu foto’s hierboven of via deze link. Fotografie Sinus Schuiling en André Lammers.