Feestweek 2013 – Video’s van de artiesten!

Feestweek bezoekers,

Steeds vaker krijgen wij vragen over bepaalde artiesten die naar de V.v.V. Zuidbroek feesten worden gehaald. Wij, als huidig bestuur, durven het namelijk nog wel eens aan om onbekende toptalenten in Zuidbroek te laten optreden. Stuk voor stuk artiesten of bands met heel veel allure en passie voor hun werk. Veelal nog vrij onbekend maar ieder met zijn of haar eigen karakter en uitstraling waarvan men na het optreden vaak nog hoort “Jeetje wat was dat goed zeg”. Om op voorhand reeds kennis te maken met een aantal van deze onbekende maar natuurlijk ook bekende artiesten en/of bands willen we jullie op de home page alvast kennis met hun laten maken. Hier vindt je dan ook filmpjes van een aantal artiesten die dit jaar bij ons op het programma staan. Voor het volledige programma verwijs ik jullie graag door na elders op deze website. Klik aan en geniet alvast van hetgeen tussen 19 en 23 juni live te bewonderen is. LIVE ON STAGE IN ZUIDBROEK.

V.v.V. FEESTWEEK ZUIDBROEK, HET MOOISTE FEEST VAN HET NOORDEN.